Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie LGD Natura i Kultura, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader. Poddziałanie 19.4. "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego programem PROW 2014-2020               

 

 

celestynowkolbielosiecksobieniewiazaowna

Szanowni Państwo,

      

informujemy, że siedziba LGD Natura i Kultura została przeniesiona do

Urzędu Miejskiego w Karczewie na ul.Warszawską 28. (I piętro, pokój nr 18)

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer telefonu (22) 610 44 93 oraz godziny pracy Biura LGD pozostają bez zmian.

 

Po warsztatach fotograficznych...

      W dniu 31 sierpnia 2013r. w Urzędzie Gminy Wiązowna odbyły się warsztaty fotograficzne dla mieszkańców gmin należących do Stowarzyszenia „LGD Natura i Kultura”.

       Warsztaty zorganizowane zostały w ramach projektu współpracy NURT Niezwykły Urok Rzek – Turystyka, które przygotowali profesjonaliści w dziedzinie fotografii Pan Krystian Herncisz oraz Pani Anna Wolska –Rzewuska. W ośmiogodzinnym programie warsztatów uczestnicy zapoznali się z podstawami fotografii, następnie w części praktycznej wykonywali zdjęcia:  „martwej natury”, portretowe i  w  plenerze. Zrobione zdjęcia zostały omówione przez prowadzących, którzy wskazali najczęściej popełniane błędy podczas fotografowania, jak również wybrano prace, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.
       Mamy nadzieję, że uczestnicy warszatów wezmą również udział w dalszej części projektu, czyli w konkursie fotograficznym. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 15 września!

Serdeczne podziękowania dla Pana Krystiana i  zespołu za profesjonalne przygotowanie warsztatów.


Dzisiaj jest: 29 Marzec 2020
Imieniny : Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

pytanie-do-biura

dolacz-lgd

 FB

mapa interaktywna

Zapytania ofertowe

Statystyka

Użytkowników:
18
Artykułów:
593
Odsłon artykułów:
888617