Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Projekt, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader. Poddziałanie 19.4. "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego programem PROW 2014-2020,

Projekty współpracy współfinansowane są w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania"          

celestynowkolbielosiecksobieniewiazaowna

Szanowni Państwo,

      

informujemy, że siedziba LGD Natura i Kultura została przeniesiona do

  Wiązowny na ul. Lubelską 53. (I piętro)

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer telefonu (22) 610 44 93 oraz godziny pracy Biura LGD pozostają bez zmian.

Po warsztatach fotograficznych...

      W dniu 31 sierpnia 2013r. w Urzędzie Gminy Wiązowna odbyły się warsztaty fotograficzne dla mieszkańców gmin należących do Stowarzyszenia „LGD Natura i Kultura”.

       Warsztaty zorganizowane zostały w ramach projektu współpracy NURT Niezwykły Urok Rzek – Turystyka, które przygotowali profesjonaliści w dziedzinie fotografii Pan Krystian Herncisz oraz Pani Anna Wolska –Rzewuska. W ośmiogodzinnym programie warsztatów uczestnicy zapoznali się z podstawami fotografii, następnie w części praktycznej wykonywali zdjęcia:  „martwej natury”, portretowe i  w  plenerze. Zrobione zdjęcia zostały omówione przez prowadzących, którzy wskazali najczęściej popełniane błędy podczas fotografowania, jak również wybrano prace, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.
       Mamy nadzieję, że uczestnicy warszatów wezmą również udział w dalszej części projektu, czyli w konkursie fotograficznym. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 15 września!

Serdeczne podziękowania dla Pana Krystiana i  zespołu za profesjonalne przygotowanie warsztatów.


Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021
Imieniny : Juliusz, Zenon, Wiktor

dolacz-lgd

 FB

mapa interaktywna

Zapytania ofertowe

Statystyka

Użytkowników:
18
Artykułów:
627
Odsłon artykułów:
1063814