Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie LGD Natura i Kultura, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader. Poddziałanie 19.4. "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego programem PROW 2014-2020               

 

 

celestynowkolbielosiecksobieniewiazaowna

Szanowni Państwo,

      

informujemy, że siedziba LGD Natura i Kultura została przeniesiona do

Urzędu Miejskiego w Karczewie na ul.Warszawską 28. (I piętro, pokój nr 18)

Jednocześnie zawiadamiamy, że numer telefonu (22) 610 44 93 oraz godziny pracy Biura LGD pozostają bez zmian.

 

Relacja z VII Edycji Konkursu na Korowód Kolędowy 2018

W dniu 11 stycznia 2018r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się pokazy grup kolędniczych, prezentujących swe talenty podczas siódmej edycji Konkursu na Korowód Kolędowy LGD Natura i Kultura.  W tegorocznej odsłonie naszego konkursu mieliśmy przyjemność podziwiać występy siedmiu grup z obszaru LGD: "Wiązowskie Dudki", "Teatr na baletkach", "Jabłuszka", "Kolberczaki", "Gwiazdeczki", "Kolędnicy z gwiazdą", "Anioły".

VII edycję konkursu na Korowód Kolędowy oficjalnie otworzyła  Prezes „LGD Natura i Kultura” Iwona Bieńkowska, zaś występy artystyczne oceniało jury w składzie: Pani Anna Zakrzewska (Przewodnicząca Jury), Pani Jolanta Wojda i Pan Krzysztof Kasprzak.

Nagrodę Grand Prix Stowarzyszenia LGD Natura i Kultura otrzymała grupa "Kolberczaki" pod opieką Pani Ilony Araszkiewicz - Michalskiej. Nagrodę w kategorii "Najlepszy Scenariusz" otrzymała Pani Jolanta Karwowska, opiekunka grupy "Gwiazdeczki". W kategorii "Najlepszy Aktor", podobnie jak w zeszłej edycji konkursu zwyciężyła Natalia Jobda z grupy "Jabłuszka" pod opieką Pani Joanny Widłak. Jury przyznało wyróżnienie dla Piotra Moczulskiego w kategorii "Aktor".

W trakcie trwania konkursu odbyło się wręczenie nagród dla laureatów II Edycji Konkursu Fotograficznego "Nasza Okolica"

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy, zaś wszystkie grupy - tradycyjnie - pudła pełne słodyczy.

Wszystkim artystom składamy serdeczne podziękowania za wspaniałe występy, opiekunkom grup, za ich zaangażowanie w kultywowanie bożonarodzeniowych tradycji kolędniczych.

Dziękujemy Członkom Jury, Dyrekcji oraz Pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie za ich wkład w realizację wydarzenia.

Poniżej krótka relacja fotograficzna.

Laureaci II Edycji Konkursu Fotograficznego "Nasza Okolica"


Dzisiaj jest: 16 Styczeń 2019
Imieniny : Marceli, Włodzimierz, Bernard

pytanie-do-biura

dolacz-lgd

 FB

mapa interaktywna

Zapytania ofertowe

Statystyka

Użytkowników:
18
Artykułów:
535
Zakładek:
7
Odsłon artykułów:
762061